Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Restaurant autoservire angajează vanzatoare Piata Drumul Taberei

3.500 LEI
ID 881548
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Descriere

Food Amprent își desfășoară activitatea în cadrul spațiului destinat restaurantelor in Piața Drumul Taberei.

Cerinte:

*abilitati de comunicare si de organizare

*experienta anterioara minim 3 ani intr-un post similar

Responsabilitati:

*primirea si servirea clientilor cu amabilitate si promptitudine

*incasarea corecta a platilor si gestionarea casieriei

*asigurarea si mentinerea curateniei

Oferim:

*Salariu: 3500 net

*O masa calda pe zi asigurata

*Ore suplimentare platite

Program

5 zile pe saptamana, 2 zile libere

Pentru mai multe detalii, lasati un mesaj cu numarul de telefon.

Food Amprent
ID 881548