Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Trainer/Formator doar cu certificat dizabilitati

Salariu confidenţial
ID 860742
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

ONG,    Învăţământ / Educaţie

Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati "Well", recruteaza Trainer/Formator doar cu certificat dizabilitati

Din dorinta permanenta de a ne extinde, ne marim ECHIPA, asa ca suntem in cautare de coleg nou Trainer/Formator.

Esti candidatul ideal daca :

-Ai Certificare de formator

- Ai cunostinte MS Office de baza

-Ai rabdare și pasiune pentru dezvoltarea oamenilor, creativitate, nivel ridicat de energie, carisma

Esti o persoana organizata si serioasa. Faci ce spui si spui ceea ce faci!

Descrierea jobului

- Vei realiza strategia şi programele de instruire;

- Vei identifica nevoia de instruire şi obiectivele de training;

- Vei concepe, implementa şi evalua programele de instruire;

- Vei gestiona procesul de instruire şi formare profesională

Va rugam sa transmiteti certificatul de handicap, impreuna cu un CV actualizat pe adresa noastra de e-mail regasita pe site-ul www.wellromania.org