JobZZ.ro

Angajam Taxator parcare!

2.340 LEI
ID 843038
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Ne marim echipa!
ANGAJAM!
CASIER-INCASATOR (Taxator parcare) - Bucuresti
Oferta:
- 2340 lei net/luna
- Program de lucru luni-vineri 8 h/zi, 5 zile/saptamana
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Cerinte:
- Studii profesionale si/sau liceale;
- Varsta minima 21 ani;
- Seriozitate si punctualitate;
- Capacitatea de a lucra in aer liber, in conditii de temperatura si umiditate variate;
- Sa fie familiarizat cu telefoane cu ecran tactil (touch screen);
- Experienta nu este necesara, dar poate reprezinta un avantaj.
Responsabilitati:
- Incaseaza taxa de parcare si elibereaza bonuri fiscale;
- Efectueaza inregistrari si verificari in aplicatia de parcare;
- Supravegheaza spatiile de parcare alocate;
- Intocmeste rapoarte de incasare.
Pentru detalii sunati sau trimiteti sms/whatsapp la: 0761.015.861 sau mesaj privat

Oana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 843038