Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam tamplar universal

2.400 LEI
ID 835692
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

1. Scurta descriere a companiei:

Compania PANDOMUR MOBILIER & DESIGN, infiintata in anul 2017, are ca si activitate principala productia de mobilier comercial, avand sediul fabricii in Ploiesti.
Activitatea noastra consta in proiectarea, productia si instalarea de mobiler din lemn masiv, placaj si MDF. In acelasi timp, specialistii nostri, avand o experienta vasta, se ocupa si cu reconditionarea de tamplarie veche.

2. Scopul postului, activitati principale si responsabilitati :

Tamplarul are sarcina de a produce, repara si intretine constructii din lemn precum si partile lor componente.

ATRIBUTIILE POSTULUI
- sa masoare;
- sa aiba capabilitatea citirii si interpretarii unui proiect de executat;
- sa marcheze dimensiunile pe materialul de lucru;
- sa taie lungimi utilizand sculele mecanice si/sau manuale;
- sa modeleze parti individuale pentru constructii din lemn;
- sa finiseze elementele prelucrate manual si/sau mecanic;
- sa semnalizeze sefului ierarhic eventualele neconformitati aparute in desfasurarea activitatii zilnice;
- sa asambleze diferitele tipuri de produse de tamplarie in conformitate cu produsele fabricii etc.;
- sa participe la ambalarea produselor finale in vederea livrarii catre Client
- sa intretina si sa repare constructii din lemn si sa restaureze lemnul.

DESFASURAREA ACTIVITATII
In fabrica SC PANDOMUR MOBILIER & DESIGN SRL, Str. Lupeni, Nr. 108, Loc. Ploiesti si/sau direct la sediul Clientului pentru montaj la fata locului.

RESPONSABILITATILE POSTULUI DE MUNCA
In raport cu aparatura si materialele utilizate:
- fierastrau circular, cu cadru si alte dispozitive;
- masini de prelucrare lemn cum sunt masini de slefuit si de fatuit, mandrine, securi, ciocane, nivele si unelte de tamplarie

CERINTELE POSTULUI
Studii necesare: scoala profesionala in domeniu sau fara - cu calificare la locul de munca

APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE:
- dexteritate manuala;
- agilitate fizica si conditie fizica;
- viziune spatiala;
- abilitati de lucru in echipa;
- o vedere foarte buna;
- un auz perfect.

OFERTA SALARIALA:
Se va discuta in urma interviului.

CONDITIILE POSTULUI DE MUNCA
Domiciliul in Romania.
Program de lucru : 07:30-16:00 (cu pauza de 30 min. pentru pranz), 5/7. In cazul efectuarii de ore suplimentare, munca in zilele libere sau in zilele de sarbatori legale, remuneratia se va efectua conform legilor in vigoare.
Echipament de protectie specific. Asigurare medicala. Bonuri de masa.
Decontare transport.

PANDOMUR MOBILIER & DESIGN | SC PANDOMUR MOBILIER & DESIGN SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835692