Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam tamplar mobila in sectia de productie

5.500 LEI
ID 878418
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Nivel carieră

Mid-Level

DESCRIERE

Cerințe:

-Experiență profesională minim 1 ani în domeniul producției de mobilier.

-Cunoașterea tipurilor de materiale: PAL, MDF; PFL,STICLA

-Cunoștințe elementare de interpretare a desenelor tehnice.

-Capacitatea de a învăța repede.

-Perseverență și determinare în obținerea de rezultate excelente.

-Organizat, eficient și atent la detalii.

-Sociabil și capabil de a lucra în echipă.

-Seriozitate și punctualitate

Responsabilități:

-participa la operatiunile specifice unei sectii de productie mobila

-Montarea mobilierului pe baza schiței tehnice in sectia de productie

-Manipularea cu grijă a produselor de mobilier.

-Folosește diverse utillaje pentru tăiat, găurit, frezat.

-Găsește soluții în remedierea situațiilor neprevăzute.

-Respectă procedurile din cadrul companiei.

-Abordarea unei atitudini în măsura promovării companiei.

-Păstrează confidențialitatea informațiilor legate de firmă.

Beneficii::

-Îmbunătățirea cunoștințelor în domeniu și creșterea profesională.

-Mediu de lucru plăcut.

-Salariu motivant, BONURI DE MASA, DIVERSE BONUSURI

Descrierea companiei:

Compania Unican înființată în anul 1998 , oferă clienților săi servicii complete de inalta calitate . Se pune accentul pe detalii și întotdeauna atenți la dorințele clienților noștrii.

Unican se ocupă cu realizarea proiectelor de mobilier personalizat de de concept pana la implementare completa

Fiecare proiect este atent lucrat, reprezentănd o adevărată provocare pentru echipa noastră. Mobilierul se realizează din diferite materiale (lemn, sticla,metal), iar rezultatele sunt întotdeauna peste așteptările clientilor noștrii.

Unican Production Srl | UNICAN PRODUCTION SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878418