Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam SORTATOR

2.600 LEI
ID 845574
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Administrativ / Logistică,    Cablaje / Automotive,    Industrie ușoară / Confecții,    Producție,    Alt domeniu

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Necalificat,    Student

Descriere:

10 clase finalizate;
Capacitate de a invata rapid si de a se adapta;
Persoana receptiva, energica, ordonata, comunicativa;
Spirit de echipa, corectitudine;
Respecta colegii, respecta regulile, programul de lucru;
Daca esti o persoana care invata repede, te incurajam sa aplici chiar daca nu ai experienta;

Responsabilitati:

Resortare sticle paleti refuzati;
Ambalare manuala a produselor din sticla;
Sortarea produselor din sticla;
Eliminarea sticlelor sparte la sortare;
Ridicare sticle cazute pe benzile de productie;
Curatenie (maturat cioburi ce cad de pe liniile de productie);

Beneficii:

Salariu: 1750 lei net
Tichete de masa: 300 lei net
Spor ore de noapte 25%
Spor foc continuu 25%
Prima de Paste, Craciun si vacanta

Venitul cumulat la sfarsitul lunii este de 2600 lei net.

Program: 8 ore pe zi in 3 schimburi

06.30 – 14.30
14.00 – 21.30
22.00 – 06.30

Stefan Iorga
ID 845574