Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Sofer zona Ploiesti

2.500 LEI
ID 863498
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Transport

Cerinte:
- Organizare
- Atenție la detalii
- Atenție distributivă

Responsabilitati
- cântărește mărfurile pentru a fi în concordanță cu facturile sau avizele de însoțire a mărfii înainte de a pleca pe traseele stabilite
- semnarea avizelor de însoțire a mărfurilor şi verificarea completării corecte a rubricii ce conține datele delegatului.încărcarea mărfurilor în autovehicul
- predarea mărfurilor către clienți, a documentelor de însoțire a mărfurilor şi semnarea notei de predare-primire
- predarea zilnică a banilor, CEC-urilor, facturilor şi a documentelor care fac dovada livrării mărfurilor (cu confirmarea de primire din partea clientului). aprovizionarea cu produse şi materiale necesare fabricii Sergiana, la solicitarea șefului direct

Beneficii
- Salariu atractiv
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Bonuri de masaSpor de fidelitate
- Card de sănătate la o clinică privată
- Posibilitati de dezvoltare personala/profesionala

Pentru mai multe detalii: 0730250870

Sergiana | SERGIANA PRODIMPEX
ID 863498