Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Sofer distributie - Piata de Gros SECTOR 4

3.000 LEI
ID 850769
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Angajăm șofer distribuție marfă pe autoutilitară de 3,5 tone. Experiența în domeniu reprezintă un avantaj!

Cerințe:
- persoană serioasă, responsabilă și cu atitudine pozitivă;
- permis categoria B;
- cazier curat;

Responsabilități:
- livrarea comenzilor în diverse zone din București și zone limitrofe conform graficului de livrare prestabilit;
- încasarea facturilor livrate;
- respectarea timpilor și normelor de livrare.

Oferim:
- pachet salarial: 3.000 lei NET
- contract pe perioadă nedeterminată

Locatie depozit: Piata de Gros - Sector 4, Bucuresti.

Program de lucru: Luni- Vineri: 07:00 - 15:00.

Detalii/Interviu la numarul de telefon afisat!

Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 850769