Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Serigrafist / Tampografist

Salariu confidenţial
ID 827529
acum 6 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Candidatul ideal

Persoana responsabila si atenta la detalii, dinamica, bine organizata, cu putere de analiza si decizie.

Descrierea jobului

Atributii SERIGRAFIST:
-pregatirea sitelor serigrafice (emulsionare, expunere, recuperare);
-prepararea cernelei serigrafice, inclusiv a codurilor Pantone acolo unde este cazul;
-pregatirea si realizarea operatiei de imprimare conform fiselor de comanda;
-stocarea si ambalarea materialelor imprimate;

Atributii TAMPOGRAFIST:
-pregatirea cliseului;
-reglarea tampografului;
-pregatirea amestecului de cerneala, inclusiv a codurilor Pantone acolo unde este cazul;
-realizarea imprimarii finale conform fiselor de comanda;
Salariul se va negocia in urma interviului.
Ambele locuri de munca impun o experienta anterioara.

Neculai Florina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827529