Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam reprezentant vanzari dispozitive medicale

Salariu confidenţial
ID 853811
acum 3 săptămâni
Jilava, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Companie cu domeniul de activitate in medicina / sanatate cautam un reprezentant de vanzari full-time pentru dispozitive medicale si alte produse din gama noastra. Activitate tip office.

Profil candidat :

Persoana pasionata de vanzari, cu experienta;
Abilitati de comunicare si prezentare;
Abilitati de organizare si planificare;
Atitudine proactiva si initiativa;
Orientare pe rezultat;
Bune cunostinte PC Word, Excel, Outlook, Internet;
Limba engleza obligatoriu;
Studii finalizate (sau in curs de finalizare);
Cunoasterea platformei SEAP-SICAP (nu este criteriu obligatoriu);
Disponibilitate pentru invatarea noilor cunostinte, conform domeniului de activitate.

Responsabilitati :

Promovarea companiei si a produselor;
Dezvoltarea si intretinerea relatiei cu clientii;
Intocmirea rapoartelor periodice si transmiterea lor;
Comunicarea cu clientii prin mijloacele aflate la dispozitie conform procedurilor in vigoare, tratand cu profesionalism toate cererile, identificand nevoile clientilor;
Promovarea si vanzarea produsele companiei, propune produse si servicii aditionale si/sau alternative care sa raspunda nevoilor clientilor si alte activitati adiacente in vederea maximizarii volumului de vanzari.

Beneficii :

Job stabil;
Oportunitatea de a invata, de a lucra si a te dezvolta in cadrul unei companii in continua dezvoltare, alaturi de o echipa tanara;
Suport team-leader ori de cate ori vei avea nevoie, privind activitatea desfasurata, astfel incat sa puteti identifica impreuna nevoile tale de training si dezvoltare;
Sistem de recompensare adaptat pozitiei si rezultatelor;

Punct de lucru : Incinta ARTECA, Jilava.
Program 08 - 16, LUNI-VINERI, 30 de minute pauza.
Salariul se va discuta la interviu sau telefonic.
CV-urile se pot trimite la adresa cotonea.adrian@gmail.com
Contact : 0722398303

Steris.ro
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 853811