Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam pickeri in depozitul din Popesti Leordeni

2.500 LEI
ID 838363
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Descrierea jobului:
-Alimenteaza, aranjeaza, organizeaza rafturile cu produse in supermarket, le monitorizeaza/pozitioneaza corect si verifica etichetele de pret;
-Informeaza in timp util cu privire la problemele aparute in punctele de vanzare,blocaje, situatii de OOS;
-Se va folosi echipament PDA;
Candidatul ideal:
- Persoana serioasa, dornica de munca;
- Responsabila, activa, organizata, cu bune abilitati de comunicare si relationare;
- Experienta ca lucrator comercial constituie avantaj, dar nu este obligatorie;
Beneficii:
Salariu net 1500 RON;
Bonus in functie de îndeplinirea sarcinilor de serviciu 0-200 RON;
Tichete de masa 300 RON;
Spor de noapte 25%;
Decont transport 200 RON;

Grup Sapte S.A. | Grup Sapte S.A.
ID 838363