JobZZ.ro

Angajam Personal Productie Publicitara - Entry-Level

Salariu confidenţial
ID 863677
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Publicitate

- Permis de conducere cat B
- Nu este necesara experienta in domeniu
- Persoana tehnica, indeminatica, cu simt practic, responsabila, atenție la detalii, responsabilitate în realizarea sarcinilor, dorință de învățare și perfecționare în domeniu
- Orientat catre munca in echipa

Responsabilitati:
- Presupune executia și asamblarea materialelor publicitare și montajul
- Indeplinire sarcini de productie si decorare
- Respectarea metodei de lucru si indeplinirea normei de productie
- Gestionarea atenta a materialelor si a echipamentelor de lucru
- Capaciate de finisare, asamblare, ambalare produse printate

Beneficii:
- Salariu motivant, bonusuri, prime
- Loc de munca stabil, motivational cu posibilitate de perfectionare in domeniu

ALMA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863677