Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Angajam Personal Productie Publicitara

Salariu confidenţial
ID 880547
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

duplicate

1

Cautam un coleg indemanatic, dornic sa se formeze intr-un Atelier de Productie Publicitara.
Experienta nu este neaparat necesara. Important pentru noi este sa fii o persoana serioasa, indemanatica si organizata in munca de zi cu zi si sa iti doresti sa inveti de la noi. Sa fii atent la detalii si responsabil in utilizarea echipamentelor din dotare.
Permisul de conducere categoria B nu este obligatoriu, dar poate reprezenta un avantaj.
Investim in oameni si in echipamente, ne pasa de cei de langa noi.
Ne respectam colegii si suntem atenti la nevoile acestora.
Responsabilitati job:
· asamblare, finisare si personalizare materiale publicitare folosind echipamentele din dotare
· montare si demontare produse publicitare: colantare -decolantare, casete luminoase, asamblare standuri publicitare.
· ambalarea produselor.
Program de lucru: Luni - vineri - 8.30-17.00
Beneficii:
· Salariu motivant, bonusuri, prime;
· Loc de munca stabil, motivational cu posibilitate de perfectionare in domeniu;