Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam Operator Facturare

3.000 LEI
ID 847422
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Emars SRL este in cautarea unei persoane pentru facturare.

Responsabilitati:

- sa factureze marfa catre clienti

- sa introduca facturi de la furnizori in programul de gestiune

- sa efectueze operatii specifice pentru sosirea si plecarea facturilor

- invatarea si cunoasterea produsele comercializate

- intretinerea si completarea bazei de date a clientilor

- relatii eficiente si de calitate cu clientii. - indosariaza si arhiveaza facturile

- sa inregistreze si sa trimita spre solutionare reclamatiile clientilor

- sa aiba capacitatea de organizare a locului de munca

- sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei

- sa introduca avize de expeditie

- executa lucrari de registratura

- indeplineste si alte atributii specificate in fisa postului

Locatia biroului este in Str. Drumul Intre Tarlale Nr. 7, Sector 3, Bucuresti. Pentru detalii suplimentare va rugam sa ne contactati la telefon 0726246125