Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam operator call center PART-TIME sau FULL-TIME

3.000 LEI
ID 839339
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Angajam operator CALL-CENTER

Suntem o echipa tanara si cautam coleg/a pentru a ne mari echipa; 2 posturi disponibile! NU se lucreaza remote, doar de la birou!

-Anuntul este valabil cat timp este postat pe site, asteptam cv-urile dumneavoastra.

Descrierea jobului:

nu se vinde nimic prin telefon, doar se stabilesc intalnirile;
preluarea si initierea de apeluri ;
identificarea programului persoanei, companiei apelate si gasirea solutiilor potrivite;
domeniul in care activam este marketing, iar obligația fiecărui operator Call Center este de a convinge clientul sa participe la evenimentele comerciale organizate de compania noastră;

Candidatul ideal:

atitudine pozitiva;
persoana comunicativa, sociabila;
punctualitate, seriozitate si rabdare;
studii liceale, postliceale absolvite, diploma de bacalaureat (cerinta obligatorie)
cunostinte de baza operare calculator;
perseverenta si implicare;
coerenta si claritate in exprimarea verbala;

*Oferim training de început, așa că vei afla tot ce ai nevoie pentru a face performanță.

Se ofera salariu fix plus comision (2000-4000 RON), bonusuri in functie de performanta.

*Posibilitati reale de promovare ca leader de echipa celor care demonstreaza rezultate si abilitati necesare;

PROGRAM: FULL-TIME: luni-vineri; de la 9:00-17:30

PART-TIME: luni-vineri; de la 9:00-15:30

Locatie : metrou Timpuri Noi, sector 3

-puteti trimite cv-ul al adresa de e-mail: angajarisector4@yahoo.com