Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam operator call center

2.000 LEI
ID 858756
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Salus Media este o companie ce ofera profesionalism, experienta si inovatie in comunicare pe piata medicala, farmaceutica si professional beauty din Romania.

Ne marim echipa asa ca daca simti ca te incadrezi cerintelor de mai jos asteptam cv-ul tau pe adresa [email protected]

Candidatul ideal are:
Aptitudini de comunicare
Capacitate de concentrare
Cunostinte utilizare pachet Microsoft Office
Flexibilitate in gandire
Integrare rapida in colectiv
Gandire organizata, capacitate de analiza si rezolvare a unei probleme
Capacitatea de realizare in conditii de calitate si eficienta a campaniilor planificate

Descrierea postului:
Invitarea telefonica a medicilor/farmacistilor/specialistilor din domeniul beauty la diferite webinarii/ simpozioane/ evenimente si reapelarea acestora pentru obtinerea raspunsului final
Transmiterea informatiilor prin intermediul e-mailului catre persoanele aflate in target-ul campaniei derulate.
Asigurarea asistentei la desfasurarea evenimentelor: inregistrarea participantilor, eliberarea diplomelor de participare
Participarea la campanii de informare si de research in randul medicilor si farmacistilor
Reactualizarea bazei de date
Respectarea instructiunilor verbale/scrise
Pastrarea confidentialitatii

Tip job: Full time (Luni-Vineri): 9.30-17.00
Salariu: 2000 ron
Disponibilitate: Postul este disponibil incepand cu 1 Septembrie 2022

Locatie: In apropierea intersectiei Bd. Dacia cu Calea Mosilor