Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam operator calculator

Salariu confidenţial
ID 857781
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Salutare!
Angajam in zona Baneasa( cafeterie/ bufet) colega pentru pozitia - operator calculator!
Cerinte:
- Cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office, cunostinte de operare in programul Expressoft Master constituie un avantaj);

Descrierea jobului
- Verifică conformitatea datelor introduse în aplicatiile de calculator cu datele din documentele de prelucrare;
- Selectează datele/informatiile înainte de a le introduce în calculator;
Beneficii:
- Oportunitate de carieră pe termen lung, intr-un mediu dinamic si in continuă dezvoltare;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala motivante!
Pentru alte detalii, contactati-ne la numarul de telefon 0745.118.188 sau CV la adresa de e-mail: office@ifood.com.ro

Office
ID 857781