Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm Ofițer Credite

Salariu confidenţial
ID 847559
acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Bancar

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

CERINȚE
• Fire sociabilă, dinamică, responsabilă și cu spirit de echipă
• Abilități de interacționare
• Studii superioare finalizate
• Cunoștințe despre pachetul Microsoft Office
• Experință în operațiunile bancare (avantaj)

RESPONSABILITĂȚI
• Consilierea clienților într-o manieră plăcută, oferind informații corecte, clare și complete
• Consilierea clienților și a potențialilor clienți în vederea încheierii contractelor de credit
• Asigurarea eligibilității cliențior interesați de obținerea unui credit
• Întocmire documentație necesară dosarului de credit, în cazul în care clientul îndeplinește standardele companiei
• Asigurarea finalizării procesului de vânzare tinând seama de procedurile și normele interne
• Propunere soluții de creditare tinând seama de nevoile clientului
• Preluarea și rezolvarea reclamațiilor clienților, deținând toate informațiile necesare gestionării situației

BENEFICII
• Asigurarea perioadei de învățare/ integrare ca și nou angajat
• Efectuarea trainingurilor necesare în însușirea cunoștințelor produselor financiare
• Un mediu de lucru unde te poți simți întotdeauna motivat/ă, cu oportunități de dezvoltare profesională în domeniul financiar bancar
• Salariu atractiv + bonusuri de performanță

Locatie: București, Sector 6, Splaiul Independenței 315 – 319, în incinta Sema Parc

Așteptam candidatura, împreună cu CV-ul, la adresa de mail [email protected]