Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm muncitor necalificat - atelier de mobilier

Salariu confidenţial
ID 819994
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Permis de conducere
Categoria B

Salut! Suntem Cooperativa de Design, un atelier de productie custom cu sediul în București.
Vrem să ne mărim echipa și suntem în căutarea unui ajutor de montator de mobilier PAL/MDF.

Atribuțiile tale principale vor fi:
- Suport montator
- Încărcat/descărcat marfă
- Prelucrare materii prime (șlefuit, vopsit lemn etc.)
- Montarea/executarea mobilierului

Cerințele noastre pentru acest job sunt:
- să ai o gândire tehnică
- punctualitate
- atenție la detalii
- capacitate de a învăța repede
- seriozitate
- abilitatea de a lucra în echipă
- nu este necesară experiența, dar căutăm o persoană căreia îi place să lucreze cu unelte și cu dorință de muncă

Oferim în schimb:
- un salariu motivant agreat în urma interviului;
- program de lucru de 8 ore, de luni pana vineri;
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- transportul la lucrări asigurat cu mașina companiei;
- o echipă faină și prietenoasă; știm că orele de lucru trebuie să fie și plăcute;
- experiență lucrativă cu materiale diverse, tehnologii tradiționale & moderne din diferite zone de producție;
- un mediu de lucru plăcut, stimulant și creativ, cu potențial de evoluție profesională;

Dacă te răgăsești în ce am scris mai sus, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău la adresa atelier@cooperativa.design
Abia așteptăm să ne cunoaștem! :)

Cooperativa de Design | MAD IDEAS DESIGN SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819994