Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm montator mobilier PAL/MDF

Salariu confidenţial
ID 819990
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B

Suntem un atelier de creație custom și dorim să ne mărim echipa. Suntem în căutarea unui montator de mobilier PAL/MDF, care să ne ajute în proiectele pe care le realizăm.

Dacă te regăsești în descrierea de mai jos, te rugăm să ne trimiți CV-ul pe adresa atelier@cooperativa.design.

Atribuțiile tale principale vor fi:
- pregătirea și montarea/asamblarea mobilierului în cadrul atelierului nostru;
- livrarea și instalarea mobilierului la client.

Cerințele noastre pentru acest job sunt:
- să ai experiență în domeniu - cu cat mai multă, cu atât mai bine; vom ține cont de acest aspect;
- să cunoști accesoriile necesare realizării unui corp de mobilier;
- să ai abilitatea de a urmări schițele de proiectare în vederea realizării mobilierului;
- să deții permis de conducere categoria B;
- să respecți termenele de execuție comunicate de coordonator;
- să fii atent la detalii și să te dedici proiectelor pe care le lucrezi;
- să fii punctual și responsabil; pentru noi este important să știm că ne putem baza pe tine ca parte a acestei echipe;
- să ai abilitatea de a lucra în echipă;
- să fii respectuos cu noi și clienții noștri; fiind parte din echipă, tu vei fi parte și din imaginea companiei noastre;
- alte însușiri de personalitate: loialitate, hotărâre, adaptabilitate, asertivitate, autocontrol, atitudine pozitivă.

Oferim în schimb:
- un salariu motivant agreat în urma interviului;
- program de lucru de 8 ore, de luni pana vineri;
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- transportul la lucrări asigurat cu mașina companiei;
- o echipă faină și prietenoasă; știm că orele de lucru trebuie să fie și plăcute;
- experiență lucrativă cu materiale diverse, tehnologii tradiționale & moderne din diferite zone de producție;
- un mediu de lucru plăcut, stimulant și creativ, cu potențial de evoluție profesională;

Dacă te răgăsești în ce am scris mai sus, nu ezita să ne contactezi pentru a stabili o întâlnire!

Cooperativa de Design | MAD IDEAS DESIGN SRL
ID 819990