Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam montator aer conditionat pentru bucuresti

Salariu confidenţial
ID 813870
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Angajam baiat cu sau fara experienta in montarea/instalarea echipamentelor de climatizare in Bucuresti.

Descrierea postului:
- preluare in gestiune a sculelor si materialelor de lucru
- preluarea si gestionare in fiecare dimineata a lucrarilor din ziua respectiva
- montarea/instalarea si punerea in functiune a echipamentelor HVAC (echipamente aer conditionat)
- actualizarea permanentă a cunoștințelor despre instalarea echipamentelor de climatizare;
- participarea activă la gestionarea materialelor și la inventariere.

Profilul candidatului:
- Posesor permis CAT B minim 1 an ( obligatoriu )
- Persoană proactivă, flexibilă și orientată către rezultat;
- Bune abilități de comunicare, lucru în echipă,
- Persoană motivată și cu inițiativă;
- Simțul responsabilității, capacitate de organizare și seriozitate;
- Noțiuni generale despre lucru cu scule/ lucru pe santier
- Capacitate de asimilare a cunoștințelor, inițiativă, amabilitate.

Se oferă contract individual de muncă full time, salariu atractiv, tichete de masă, bonusuri pentru realizări, mediu plăcut. Program de lucru: L-V

Preferabil sa locuiti in sectorul 5-6

Marius Rosu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 813870