JobZZ.ro

Angajam menajera/camerista pentru garsoniere in regim hotel

2.200 LEI
ID 844592
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri,    Prestări servicii

Angajam Menajera/Camerista cu experiența pentru garsoniere in regim hotelier.

OFERIM:
-salariul net, intre 2200 si 2500 RON (bani în mână, in functie de experiența).
-program: 08:00 - 16:00,
-5 zile/saptamana (se lucreaza si in weekend)
-abonament gratuit pentru metrou.
-bonusuri și alte beneficii, în funcție de implicare. (prima de Paști și Crăciun)

CERINȚE:
Persoane responsabile cu inițiativă și experiență în curățenie.
Capacitatea de a folosi telefoane de tip smartphone/Aplicația Whatsapp.
Necesita deplasări intre punctele de lucru.

ATRIBUTII:
- Efectuează și întreține curățenia în spațiile de cazare eliberate si ocupate în conformitate cu standardele și procedurile companiei;
- Verifica inventarul spațiilor de cazare;
- Preda și preia lenjeria;
- Completează și înlocuiește, în funcție de necesități, consumabilele și le aranjează conform normelor interne;
- Alte responsabilități mentioned in fișa postului.

George
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844592