Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm Mecanici auto

ID 831491
acum 4 săptămâni
Radauti, Suceava
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Fabrica de prelucrarea a lemnului, HS Timber Productions, angajează personal pentru postul disponibil de Mecanic auto.

Cerințe
- Studii medii de profil mecanic;
- Experienţă profesională, minim 1 an, în domeniul reparaţiilor şi întreţinerii mijloacelor auto.

Responsabilități
- Asigură funcţionarea corespunzătoare a mijloacelor de transport ale companiei;
- Urmăreşte starea tehnică a mijloacelor de transport şi anunţă şeful direct în cazul apariţiilor unor defecţiuni;
- Realizează reparaţiile necesare la mijloacele auto;
- Efectuează operaţii de întreţinere şi revizie ce determină starea tehnică a stivuitoarelor;
- Întocmeşte documentele necesare pentru evidenţierea intervenţiilor efectuate;
- Stabileşte necesarul de piese de schimb.

Beneficii alături de noi
- Salariu atractiv;
- Primă de Crăciun;
- Primă de productivitate;
- Tichete de masă;
- Asigurare privată de sănătate;
- Facilităţi de transport;
- Condiţii de muncă la cele mai înalte standarde;
- Instruire specifică și calificare.

Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta la telefon 0372 303 358.

Stefana Stoica
ID 831491