Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam manichiurista

4.000 LEI
ID 878359
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Sport / Frumuseţe

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul Ideal
Seriozitate, dorinta de implicare, persoana prietenasa, comunicativa, perseverenta.
Adaptabilitate in functie de nevoile clientilor, rezistenta la stres, persoana capabila sa invete, indemanatica.
Spirit practic, capacitate de a lucra intr-o echipa.
Dorinta de implicare si de dezvoltare in cadrul unei echipe tinere cu posibilitate de promovare.
Experinta in domeniu este obligatorie!
Salonul STEDA COSMETICS este situat in sectorul 1 ,vis a vis de Sala Palatului si are o experienta de 20 ani in domeniul !

Student/Absolvent a unui curs/facultate de kinetoterapie/asistenta medicala/ cosmetica, reprezinta un avantaj.
Descrierea jobului
Intampinarea clientilor, oferirea informatilor necesare in legatura cu procedurile alese.
Completarea si intocmirea fiselor personale, masurare clientilor si monitorizarea periodica a acestora.
Efectuarea tratamentelor de remodelare corporala conform abonamentelor cientilor( LPG, HImFU, Dermocell, CrioRadiofrecventa, Criolipoliza, impachetari, tratamente faciale etc.)
Pregatirea spatiului de lucru si dezinfectarea acestuia dupa fiecare client.
Ofera recomandarile necesare.
Atitudine pozitiva si prietenoasa, voie buna atat cu personalul salonului cat si cu clientii.
Bonusuri lunare pentru atingerea performantelor. Asteptam cv ul vostru pe whats app la nr *0723332246*Daniela Cobrescu

cobrescu Razvan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878359