Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Maistru constructor cu experienta

Salariu confidenţial
ID 816063
acum o săptămână
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Angajam Maistru constructor cu experienta, pentru executie Constructii metalice industriale.

Cerinte:
- Experienţă profesională într-un post similar;
- Cunoasterea materialelor si constructiilor metalice si industriale (conducte, rezervoare, constructii metalice);
- Abilităţi organizatorice in realizarea sarcinilor atribuite;
- Abilitati de comunicare;
- Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele limită si de a îndeplini sarcinile la timp;
- Siguranţă de sine, capacitate de comunicare si relationare foarte buna, cu initiativa.

Responsabilitati:
- Supravegherea proiectului de la etapa de demarare pana la finalizarea acestuia;
- Coordonarea si organizarea echipei de santier;
- Asigurarea desfasurarii activitatilor in conformitate cu planificarea acestora;
- Realizarea lucrarilor de constructii metalice in conformitate cu proiectul;
- Executarea si respectarea in tocmai a graficului de executie;
- Realizarea situatiilor de lucrari;
- Coordoneaza echipe de muncitori din cadrul societatii sau subcontractori pentru realizarea lucrarilor de constructii metalice pe santier, urmarind respectarea materialelor si a calitatii in conformitate cu documentatia.

BENEFICII:
- salariu motivant;
- pentru deplasari in interes de serviciu se asigura transport, cazare, masa, indemnizatii conform legii.

Va rugam sa trimiteti CV-urile dvs la adresa: office@erdesign.ro si design@erdesign.ro

Office
ID 816063