Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam lucrator Productie Publicitara

Salariu confidenţial
ID 823540
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Publicitate

Candidatul ideal Persoana cu experienta diversa preferabil minimum 2 ani experienta in productia publicitara;

Posesia carnet auto categoria B reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

- Executie materiale publicitare folosind materiale specifice domeniului : plexiglas, pvc , bond , profile aluminiu , metal , led-uri , autocolante etc.;

- Sa poata executa operatiuni diverse de productie publicitara, inscriptionari cu autocolant, confectii diferite, mic mobilier pal / lemn / pvc, productie si montaj semne luminoase, panouri etc.;

-Operarea echipamentului CNC cu freza, imprimanta , cutter plotter

-Cunostinte Corel draw, Art Cam

Descrierea companiei:

Firma de productie publicitara care produce o gama larga de produse publicitare: - Mobilier mic pal / lemn / pvc , stand uri expozitionale; - Print-uri indoor si outdoor , decorare cu autocolante; - Sisteme afisaj interior si exetrior; - Casete luminoase, totem-uri, litere volumetrice; - Display plexiglas, stand -uri;

MG CREATIVE ATELIER
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 823540