Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Cautam Personal Partener Profi
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.800 LEI
Acum 17 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam personal service
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum 20 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Livrator GLOVO Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Transport
Salariu: 10.000 LEI
Montator aer conditionat / sisteme ventilare / panouri fotovoltaice
Sezonier / Part time / Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Prestări servicii / Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
JobZZ.ro

Angajam Instalator - instalatii tehnico-sanitare

Salariu confidenţial
ID 877964
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descrierea companiei:
Compania Mondo Instal S.R.L. activeaza in domeniul instalatiilor sanitare si de climatizare de peste 20 ani, avand un portofoliu impresionant de clienti. Realizam proiecte la cele mai inalte standarde pentru cladiri individuale de locuinte, ansambluri rezidentiale, imobile de birouri, hoteluri, mall-uri si altele.

Descrierea postului:
Noul nostru coleg va avea urmatoarele responsabilitati:

• Responsabil pentru instalatiile sanitare si de climatizare la locatiile partenerilor nostri
• Diagnosticarea si solutionarea problemelor si avariilor
• Asigurarea functionalitatii la cei mai inalti parametrii a instalatiilor din aria de raspundere
• Respectarea reglementarilor de siguranta

Cerinte job:
In viziunea noastra, candidatul ideal intruneste urmatoarele cerinte:

• Experienta demonstrata de minim 2 ani in domeniul instalatiilor sanitare – OBLIGATORIU
• Permis de conducere categoria B – Reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu
• Persoana responsabila, punctuala si prietenoasa

Daca anuntul companiei noastre prezinta interes, va rugam sa ne transmiteti Curriculum Vitae-ul actualizat pe adresa de e-mail [email protected] si va vom contacta in scurt timp pentru stabilirea unui interviu.