Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam instalatori

811 EUR
ID 862125
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Candidatul Ideal
S.C. CONTECH EDIL SRL este o companie ce-si desfasoara activitatea in domeniul constructiilor civile si industriale si angajeaza instalatori pentru santiere din Bucuresti si alte localitati din Romania, cifra de afaceri peste 1.5 milioane lei
Cerinte:
• Calificare de specialitate sau cursuri de pregatire profesionala;

• Experienta ca si instalator constituie avantaj;

• Cunoasterea sistemelor de distributie si de evacuare a apei in cladiri rezidentiale, comerciale si industriale;

• Cunosterea sistemelor de incalzire si de ventilatie cat si a echipamentelor specifice; Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice (instalatiilor (taietoare de tevi, chei reglabile, clesti, papagali,plite de lipit);

• Abilitatea de a lucra individual/ independent este obligatorie;

Descrierea jobului
• Asamblarea si montarea instalatiilor sanitare si termice;

• Taierea, fasonarea, montarea si asamblarea tevilor avand in vedere infrastructura existenta, precum si instructiunile specifice de montaj;

• Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de alimentare cu apa, cat si a sistemelor de sprinkelere si de hidranti, centrale termice, cazane, etc;

• Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de incalzire si de racire.

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv, incepand de la 4000 de lei ;

• Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata;

• Cazare, masa si transport in cazul deplasarii in tara asigurate de catre angajator;

• Asigurare de sanatate ALLIANZ

• Program: Luni- Vineri, 8:00 - 17:00;

• Concediul anual acordat conform legii;

• Asiguram unui mediu de lucru placut care incurajeaza cele mai bune rezultate;

Ciobanu Dorin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 862125