Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam Inginer instalatii

2.000 EUR
ID 869161
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Manager/Executiv

Descrierea ofertei
Cerințe: DOMINATION S.R.L.angajeaza in cadrul departamentului de executie, ofertare si avize , inginer instalatii - executie instalatii sanitare ,apa ,canal si de gaze, inginer ofertare si technician documentare

Condiții:

Atentie la detalii;

Absolvent al Facultatii de instalatii/ Constructii;

Persoana serioasa;

Detinere permis categoria B.

Responsabilități:

Raspunde de analizarea documentatiei tehnice de executie si de respectarea si aplicarea acesteia si de analizarea modificarilor primate de la client pe care le inainteaza la proiectare;

Intocmeate toate documentele cerute de prevederile legale pentru activitatea de executie;

Completeaza registrul unic de evidenta;

Tine la zi registrul de evidenta a lucrarilor (registrul de santier) pe care le coordoneaza si introduce in baza de date a firmei, GITS, datele cu privire la lucrarile executate;

Participa la predarea-primirea frontului de lucru si asigura organizarea de santier;

Verifica pe tot parcursul lucrarilor daca sii cum s-a executat operatia de imprejmuire a zonei de lucru cu banda avertizoare, semnalizatoare de circulatie si/sau semnalizatoare de locuri periculoase si elemente de identificare santier;

Urmareste in permanenta cum s-au executat, sprijinirile de maluri;

Este obligat sa verifice daca sunt asigurate dispozitivele, sculele, echipamentele, aparatele si materialele necesare, daca acestea au date de identificare/agremente tehnice, daca sunt la parametrii de functionare si daca nu prezinta defecte ;

Coordoneaza activitatea de executie si se asigura ca executia lucrarilor are loc numai pe baza proiectelor si a detaliilor de executie din proiectele verificate de un verificator de proiecte atestat;

Face prezenta si pontajul personalului din subordine si verifica si vizeaza fisele de lucru in vederea calcularii manoperei;

Efectueaza prospectare, ofertare, vizionari si intocmeste relevee;

Repartzeaza sarcinile subordonatilor si controleaza modul de realizare al acestora;
Limbă străină
Engleza (fluent)
CV

Persoană responsabilă
Constantin Samir

Solicitanţii pot răspunde la un post vacant pe numărul
+40 722 744 518