Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajam inginer constructor-sef santier Genial Residence

1.500 EUR
ID 812399
acum o lună
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Genial Residence angajeaza inginer constructor- sef de santier cu experienta in domeniul finisajelor.
Responsabilitati
-urmarirea executiei lucrarilor pe santier in vederea respectarii standardelor calitatii si cantitatii conform caietului de sarcini, precum si respectarea termenelor de executie;
-organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine;
-supravegheaza lucrarile de constructii, muncitorii, folosirea materialelor etc;
-intocmeste rapoarte catre beneficiar.
Se cere experienta in structura.
Salariu de la 1500 euro.
Cautam persoana ingrijita, cu simt de raspundere, cu abilitati bune de comunicare si relationare.
Trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail afisata genial.transactions@gamil.com.