Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam inginer constructor Genial Residence

2.000 EUR
ID 819744
acum o săptămână
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Genial Residence angajeaza inginer constructor cu experienta in constructii civile (blocuri/case).

Responsabilitati

-urmarirea executiei lucrarilor pe santier in vederea respectarii standardelor calitatii si cantitatii conform caietului de sarcini, precum si respectarea termenelor de executie; -organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine;

-supravegheaza lucrarile de constructii, muncitorii, folosirea materialelor etc;

-intocmeste rapoarte catre beneficiar.

Se cere experienta in structura.

Salariu de la 2000 euro.

Cautam persoana ingrijita, cu simt de raspundere, cu abilitati bune de comunicare si relationare.

Trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail afisata!