Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Incarcator- Descarcator plicuri si colete

800 LEI
ID 705295
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Tip job

Part time

Nivel carieră

Necalificat

Firma de curierat cauta sa angajeze Part Time incarcator - descarcator
Cautam persoane serioase cu putere de munca, care sa-si doreasca o vechime in campul muncii!

Descrierea jobului
Incarcare si descarcare plicuri si colete
Coletele sunt de marime medie. Nu avem paleti, marfa voluminoasa, cargo sau albe (masini de spalat, frigidere etc)
Programul de lucru este de 4 ore incepand cu ora 16:30 pana la ora 20:30
Sambata si Duminica nu se lucreaza
Carte de munca Part Time 4 ore
Depozitul se afla in Soseaua Alexandriei 99A, Bragadiru

Firma de curierat! cu depozitul pe Soseaua Alexandriei 99A, Bragadiru

Nicu Enache | SC BOOKURIER LOGISTICS SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 705295