JobZZ.ro

Angajăm Gestionar depozit șantier

Salariu confidenţial
ID 822459
acum o săptămână
Vatra Dornei, Suceava
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Elsaco Electronic angajează Gestionar pentru Șantierul din Vatra Dornei "Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru realizarea obiectivului -Reabilitarea sistemului de alimentare centralizată cu căldură"

Cerințe:
-Minim studii medii;
-Domiciliul în Vatra Dornei ;
-Atestat Manipulant stivuitor;
-Permis categoria B;
-Cunoștințe operare PC (Microsoft Office, programe gestiune);
-Experiență în coordonarea și administrarea spațiului de stocare a materialelor;
-Experiența în organizarea și controlul recepției și expediției de mărfuri;
-Atenție concentrată și distributivă, memorie vizuală;
-Persoană responsabilă, punctuală, organizată, proactivă;
-Capacitate de lucru în echipă;
-Spirit organizatoric.

Condiții:
-Salariu competitiv;
-Bonuri de masă;
-Mediu de lucru modern și dinamic;
-Formare și dezvoltare profesională.

Responsabilități:
-Organizează și controlează recepția și expediția de mărfuri în baza facturilor primite și a comenzilor emise și ține evidență, la zi, a registrelor de magazie;
-Anunță comisiile de recepție în vederea recepției calitative a mărfurilor;
-Operează la zi fișele de magazie;
-Verifică zilnic evidența stocurilor la valorile stabilite și face demersurile necesare în scopul asigurării acestora;
-Realizează inventare periodice ale mărfurilor/ articolelor depuse în stoc; concordonța dintre stocul scriptic și cel faptic;
-Respectă procedurile de lucru atunci când eliberează produse din magazie, la solicitare;
-Pregătește mărfurile pentru livrare conform dispozițiilor primite de la superiorul ierarhic și respectând cerințele sistemului de calitate;
-Menține ordinea și curățenia în magazie și în preajma acesteia;
-Aranjează și etichetează marfa în condiții corespunzătoare de păstrare, fără deteriorări;

Puteți aplica atașând CV-ul dvs direct la acest anunț.

Mai multe detalii puteți primi la numărul de telefon: 0755 400 808 .

elsaco
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822459