Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam gestionar depozit

2.500 LEI
ID 835690
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Fabrica de productie mobilier PANDOMUR MOBILIER & DESIGN, angajeaza pentru depozitul situat in Ploiesti, Str. Lupeni, Nr. 108, Gestionar Depozit cu urmatoarele cerinte:

- Minim studii medii finalizate
- Minim 2 ani experienta in gestiune si stocuri de marfa;
- Cunostinte foarte bune operare PC;
- Capacitate foarte buna de planificare si organizare;
- Capacitate foarte buna de comunicare atat intern cat si extern;
- Capacitate crescuta de rezolvare a problemelor;
- Capacitate de analiza si lucru cu cifrele;
- Atentie ridicata la detalii;
- Calm si responsabilitate;
- Permis de conducere cat. B

Descrierea postului:
- Demareaza procedura de lansare a comenzilor si le urmareste pe tot parcursul acestora;
- Desfasoara activitatile specifice de gestiune (receptie, intrari/ iesiri stocuri, livrare, retururi) la si din depozitul companiei;
- Asigura servicii logistice si de gestiune pentru terti care au produse stocate in cadrul depozitului;
- Mentine in ordine si sub control documentele specifice de lucru: facturi de livrare, avize de insotire a marfii;
- Ofera la cerere, sau din proprie initiativa, informatii/alerte despre stocuri;
- Participa la efectuarea inventarelor companiei;
- Se asigura de buna gestionare a spatiului destinat depozitului, asigurand optimizarea spatiului si calitatea depozitarii produselor;
- Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de gestiunea sa.

Program de lucru: 7:30-16, L-V. Orele suplimentare ca si lucrul in zilele libere sau sarbatori legale, vor fi remunerate in conformitate cu legislatia in vigoare.

Se ofera:
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Pachet salarial atractiv. Se va discuta in urma interviului.
Bonuri de masa
Decontare transport

PANDOMUR MOBILIER & DESIGN | SC PANDOMUR MOBILIER & DESIGN SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835690