Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam fotograf club pe litoral

8.000 LEI
ID 858030
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Artă / Entertainment

Tip job

Sezonier

Angajam fotografi tineri fara experienta

Pentru postul de fotograf de club/plaja in stațiunile

Mamaia

Costinești

Vama Veche

Atribuțiile postului implică

Comunicare directa cu clientului in vederea fotografierii(Agent vanzari)
Imprimarea pozei pe imprimanta/selphy canon
Predarea pozei clientului.

Este un job care necesita bune abilități de comunicare, care pot fi dobandite in cadrul firmei.

Este un job care îți poate deveni lejer stil de viață
Sa te distrezi in club pana dimineața si sa mai fi si plătit pentru asta mie mi suna cam addictive

Edduard
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858030