JobZZ.ro

Angajăm Electricieni

3.500 LEI
ID 869488
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Locație: Chiajna
Program lucru: 8 ore/zi de L-V
Responsabilități:
- Participă la realizarea mentenanței preventive a utilajelor, respectând planul de mentenanță aprobat;
- Participă la instalarea și punerea în funcțiune a utilajelor și a instalațiilor conexe noi livrate.
Cerințe:
- Pregătire finalizată ca electrician sau curs de formare profesională autorizată;
- Cunoștințe temeinice în domeniile: instalații electrice, motoare electrice, senzori PLC-uri, module de comandă și alte componente electrice;
- Experiență pe un post similar de cel puțin 2 ani.
Salariul motivant în funcție de experiență( începe de la 3500 lei net)
- Tickete de masă 20 lei /zi lucrată;
- Decont-în funcție de salariul dorit-min 170 lei;
- Sporuri de fidelitate.
Dacă acest post prezintă interes, nu ezitați să-mi lăsați Cv-ul pe adresa de mail [email protected] sau puteți suna la numărul de telefon 0723513636.

Iacob
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869488