Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Educatoare

2.500 LEI
ID 815319
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Gradinita sect 6, Drumul Taberei angajeaza educatoare grupa mijlocie
Studii si experienta (minim 2 ani)obligatorii

Candidatul ideal
- Absolvent/a de liceu pedagogic / absolvent/a al Facultatii de Pedagogie Invatamantului Primar si Prescolar/modul psihopedagogic
- Vorbitor de limba engleza
- Iubitor de natura si dorinta de a o explora alaturi de oamenii mici
- Creativitate, energie si entuziasm
- Respect si intelegere fata de copii, fara pedepse si fara recompense.

Responsabilitati: Educatorul(area) potrivit echipei noastre iubeste copiii, ii sustine si ii incurajeaza sa exploreze si sa-si asume riscuri pe masura fortelor proprii si totodata sa-si depaseasca limitele; ii ajuta sa construiasca relatii pozitive cu ceilalti copii si ii invata prin joaca.
Educatorul este responsabil cu planificarea activitatilor si a jocurilor conform tematicii saptamanale/lunare si acorda o atentie deosebita dezvoltarii emotionale a copiilor.

Beneficii:
- Suport in formarea profesionala
- Oportunitatea de a munci intr-o echipa entuziasta si tanara
- Salariu motivant in functie de experienta si rezultatele obtinute

CV-ul se poate trimite pe adresa psih.ruxandraion@yahoo.com