Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam CURIERI - Partener TAZZ by Emag

2.500 LEI
ID 823349
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Partener TAZZ by Emag cu activitate în București incheiem colaborări curieri cu contract individual de muncă (normă întreagă, part-time), PFA si SRL.
Cerințe:
• telefon cu sistem de operare Android/IOS;
• mijloc de transport propriu/închiriat (autoturism, scuter, bicicletă);
• responsabilitate, eficiență maximă, orientare către client
Condiții:
• instruire pentru folosirea aplicației;
• suport tehnic;
• geanta transport
• se acorda incepand cu 15 lei/livrare
• contract de munca 2/4/8 ore /zi
• program flexibil
• Nu se percepe COMISION!
Responsabilități:
• livrarea comenzilor in buna stare si in timp util catre clienti
CONTACT:
Tel: 0722.658.170 / 0744.359.933
E-mail: garenopartners@gargalian.com

Enopian Artin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 823349