JobZZ.ro

Angajam curieri Glovo-comision 10%+taxe contract

4.000 LEI
ID 804573
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

GLOVO - Partener acreditat!
Programul de lucru poate sa fie full time sau part time.
Comisionul firmei este de 10% + contract de munca de 4 ore 120ron/saptamana, daca lucrati in alta parte si aduceti adeverinta sau contract de munca de 8 ore 240ron/saptamana !
Activarea se face in maxim 2 zile si geanta o ridicati de la noi!
Sediu 13 septembrie prosper plaza 0765366232

Bogdan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 804573

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam Livrator cu auto propriu pentru aplcatia Beefast
Full time  |  Necalificat  |  Transport
Salariu: 6.500 LEI
Acum 31 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam bucatareasa mic dejun
Part time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 2.200 LEI
Acum 35 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam Instalator cu carnet categoria B
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: confidenţial
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Colaborare cu plata la procent
Alt domeniu
Salariu: 10 EUR
Agenti de curatenie in centru comercial sector 1 Bucuresti
Full time  |  Necalificat  |  Prestări servicii
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov