Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Operator Call Center Loc de munca temporar
Serviciu Clienți / Call center
Salariu: 480 EUR
Acum 26 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam Menajera / Camerista pentru garsoniere reg.hotel
Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 2.900 LEI
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Controlor calitate - București.
Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare  |  Producție
Salariu: 2.970 LEI
Acum 18 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator palletizoare - București.
Salariu: 3.170 LEI
Operator instalații automate prelucrare sticlă - București.
Salariu: 3.587 LEI
JobZZ.ro

Angajam croitor retusier

Salariu confidenţial
ID 858173
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Industrie ușoară / Confecții

Ne mărim echipa! Atelierul RetusArt este in cautarea unui retusier confectii/ croitor
Tip job: Part-time/ Full-time
Locatie: Bucuresti, Zona Mosilor-Eminescu

DESCRIEREA POSTULUI
* Realizarea retusurilor la orice articol de imbracaminte: stramtat, scurtat, inlocuit fermoar/captuseala, modificat umeri/talie, reparat tiv, cusut nasturi, montat capse etc.
* Efectuarea cusaturilor de finete cu mana, in cazul unor materiale speciale
* Abilitati de lucru pe masini de cusut industriale ( liniara, triploc, Uberdeck)
* Interactiunea directa cu clientii (luarea masurilor, ajustarea produselor vestimentare pentru a se potrivi cat mai bine masurilor clientilor)
* Verificarea minutioasa a produselor si pregatirea lor pentru a fi inmanate clientilor (impachetat, calcat etc.)
* Indrumarea ucenicilor in meseria de retusier
* Confectionare de articole textile sau ornamentale
CANDIDATUL IDEAL
* Experienta de minim 5 ani și calificare in domeniu
* Capacitate buna de organizare a activitatilor
* Seriozitate, atentie la detalii, atitudine pozitiva
* Experienta in confectionarea de articole de imbracaminte este un avantaj

Salariul motivant, in functie de experienta, carte de munca si bonuri de masă.
Te așteptăm în echipa noastră! Informații la 0767 838 257.