Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajăm Coordonator Logistic pentru depozitul din Pantelimon

Salariu confidenţial
ID 882015
acum 3 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Cautam un Coordonator de depozit pentru sediul nostru din Pantelimon.
Rolul presupune gestionarea si coordonarea activitatilor zilnice intr-un depozit logistic de distributie marfa, asigurandu-se de buna desfasurare a operatiunilor.

Responsabilitati principale:
- Coordonarea echipei si optimizarea fluxurilor de lucru in depozit.
- Gestionarea activitatilor de incarcare/descarcare si manipulare marfa.
- Supravegherea rutelor de livrare si colaborarea cu echipa de logistica.
- Utilizarea aplicatiilor pentru managementul eficient al depozitului (WMS/TMS).

Program de lucru:
Luni - Vineri, 2 ture (06:00-15:00 / 08:00-17:00).

Cerinte:
- Experienta anterioara in gestionarea unui depozit si utilizarea aplicatiilor de management logistic.
- Abilitati organizatorice si de coordonare a unei echipe.
- Bune cunostinte de operare PC (MS Office, Internet) si permis de conducere categoria B.

Beneficii:
- Masina de serviciu.
- Tichete de masa in valoare de 40 RON/zi.
- Contract perioada nedeterminata.
- Voucher de vacanta.
- Prime de sarbatori, de Paste si de Craciun.
- Reducere speciala la achizitia de produse Misavan.

Cine suntem noi:
Cu o experienta de 24 ani ca producator si distribuitor de produse de curatenie, ne orientam activitatea catre mai multe directii business: retail, profesional, industrii.
Portofoliul Misavan cuprinde 1500 produse de curatenie, menaj, hartie si produse de unica folosinta.

Impreuna #Trecem Romania pe curat!

Misavan | MISAVAN TRADING SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882015