Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam coordonator depozit

4.000 LEI
ID 850761
acum o săptămână
Jilava, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Cerinte:

Experientă pe un post similar 1 an;
Cunostinte avansate în domeniul logisticii; Cunosinte operare PC & pachet Office (Excel, Word, Outlook); Atestat stivuitorist reprezintă un avantaj.
Bune abilităti de comunicare, organizare, coordonare, delegare.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Coordonarea operatională a activitătii din depozitul logistic si a angajatilor;
Verificarea constantă a respectării procedurilor si normelor în cadrul depozitului;
Analiza activitatii în depozit din punct de vedere al performantelor, productivitătii, eficientei si propunerea/implementarea unor măsuri de optimizare/eficientizare;
Asigurarea întretinerii si utilizării eficiente a spatiului din depozit;
Stabilirea de obiective împreună cu persoanele din subordine si comunicarea clară a nivelului de performant aseptat;
Raportări periodice (zilnic, săptămanal sau lunar) către superiorii directi privind activitatea si rezultatele depozitului;

Beneficii:

Dezvoltarea unei cariere în domeniul logisticii într-un mediu interactiv si prietenos;
Acces la traininguri în funcție de aplicabilitatea în activitătile zilnice;
Bonus performantă în functie de politicile companiei;
Bonuri de masa - salariul motivant functie de implicare.

Alexandru Antonel
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 850761