Angajam Contabil Junior/ Full-Time Office, Sector 1, Bucuresti

Salariu confidenţial
ID 880171
acum 4 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Post disponibil in departamentul contabil- Bucuresti
Program 09:00-18:00 la birou
Nu se lucreaza de acasa sau hibrid
Trimite CV la [email protected]

Cautam o persoana organizata si meticuloasa pentru a se alatura echipei noastre financiare!
 Esti candidatul potrivit daca:
* Ai o atentie deosebita la detalii
* Poti gestiona cu usurinta mai multe sarcini simultan
* Esti familiarizat cu programele Excel
* Esti o persoana organizata si proactiva
* Ai o atitudine pozitiva si abilitati excelente de comunicare

Responsabilitati:
* Efectuarea facturilor catre clientii companiei
* Inregistrarea facturilor primite si emise intr-un tabel Excel
* Verificarea facturilor pentru acuratete si completitudine
* Arhivarea facturilor si a documentelor contabile
* Conciliere extrase de cont clienti/furnizori
* Asistenta la inchiderea lunara si anuala
* Respectarea procedurilor interne de control financiar

Cerinte:
* Studii superioare
* Cunostinte Excel
* Abilitati organizationale si atentie la detalii
* Capacitatea de a lucra independent si ca parte a unei echipe
* Atitudine proactiva si orientare catre rezultate

Oferim:
* Un mediu de lucru dinamic si prietenos
* Un salariu competitiv si un pachet de beneficii atractiv