Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Contabil cu experienta

Salariu confidenţial
ID 835025
acum 6 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Mir International Service angajeaza contabil cu experienta.
Cautam un contabil/economist capabil, cu care sa mergem impreuna la urmatorul nivel!
Contabilul joaca un rol cheie in strategia noastra.

Citeste in continuare daca cunosti contabilitate, planul de conturi, poti duce pana la nivel de balanta contabilitatea pentru clienti si daca :

1. Iti doresti sa te dezvolti la adevaratul tau potential
2. Esti ambitios/a, gandesti mare si ai rezultate mari
3. Esti o persoana care iubeste sa lucreze intr-o echipa
4. Esti responsabil/a si de obicei atingi obiectivele asumate
5. Esti optimist/a, convingator/a, hotarat/a si flexibil/a
6. Iti doresti 3-4 concedii pe an, fara sa fii sunat si deranjat in acest interval. Pentru ca vine perioada concediilor, si probabil deja ti-ai stabilit cu familia concediul din acesta vara, cu siguranta ca impreuna vom gasi solutie si pentru asta.
7. Iti doresti stabilitate

Descrierea jobului

Ce o sa presupuna munca ta?

a. Lucrezi contabilitate pentru clientii nostri
b. Vei invata in permanenta lucruri noi, spete noi cu rezolvari specifice
c. Vei lucra intr-o echipa cu experienta
d. Ajuti contabilul sef sa identifice cele mai bune optiuni pentru client
e. Oferi solutii si sa implementezi proiecte pe termen lung

Descrierea companiei

Suntem companie 100% romaneasca, infiintata in 1996. An de an, lucram pentru clienti din Romania, dar si din Austria, Spania, Germania etc. Preferam sa cunosti limba engleza, pentru ca vei interactiona cu clientii, in mod direct. Dar si limba germana sau spaniola, poate fi un avantaj. Depunem lunar, intre 200 si 500 declaratii, in functie de vectorul fiscal al fiecarui client. Datorita acuratetii din contabilitate, reusim recuperari integrale de TVA.

Crezi ca oportunitatea asta e pentru tine? Poti aplica “aici” sau poti trimite CV-ul tau la adresa de mail: camelia.calinescu@mir.ro sau office@mir.ro

Daca acest rol/loc este cel mai potrivit pentru tine, te asteptam cu drag sa bifam provocarile de crestere impreuna!