Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam consilier vanzari decoratiuni interioare

2.500 LEI
ID 820566
acum 4 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Sophia caută consilier vanzari perdele și draperii în showroom
Locație: Pache Protopopescu nr. 21, Bucuresti.
Responsabilitati:
 Consiliere in magazin sau la domiciliul clientilor pentru vanzarea de perdele, draperii, accesorii si mobilier tapitat;
 Promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu politica de preț a companiei;
 Atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari.
 Dezvoltarea portofoliului de clienti;
 Realizarea de masurători, elaborare schite si oferte de pret;
 Urmărirea lucrărilor în toate etapele până la finalizarea acestora;
 Participarea la montaje (alaturi de montatori), efectuarea finisajelor finale, daca este cazul;
 Responabil de gestiune magazin, stocuri, marfa, documente aferente (facturi, chitanțe, recepție).
 Plasarea comenzilor in sistem ERP.
Cerinte:
• Pasiune pentru designul de interior si textile ;
• Placerea de a vinde si dorinta de a-i face pe clienti multumiti si fericiti!
• Sa ai stil vestimentar si viziune in design interior:
• Constituie avantaj sa fi urmat cursuri de design interior;
• Cunostinte PC, Office, Excel te vor ajuta sa-ti faci devizele pentru clienti ;
• Putere de convingere, sa fii un bun negociator;
• Abilitati de comunicare;
• Seriozitate si implicare;
• Sa-ti placa sa completezi in CRM/ERP;
• Studii superioare;
• Permis de conducere categoria B;
Ce iti oferim?
• salariu fix, in functie de experienta si implicare + comision din vanzari.
• sanse de dezvoltare si perfectionare profesionala;
• o cariera in domeniul decoratiunilor interioare;
• laptop si telefon de serviciu;
• optional participare la targuri si expozitii internationale MIlano si Paris.
Ne puteti contacta la numarul de telefon: 0753102070
Sau ne puteti trimite CV pe adresa de mail: marketing.online@sophia-romania.ro
Sophia detine un lant de 26 de magazine la nivel national si este prezenta la targurile nationale si internationale in domeniul decoratiunilor interioare!

Sophia home decoration
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820566