Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Casiera / Casier - Piata de Gros SECTOR 4

2.500 LEI
ID 857499
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Candidatul ideal:
Daca esti o persoana sociabila, deschisa si ambitioasa, iar lucrul cu calculatorul iti este cunoscut, inseamna ca esti persoana potrivita pentru noi!
Experienta de lucru pe postul de casier poate reprezenta un avantaj!

Descrierea jobului:
- Preluarea comenzilor si facturarea acestora;
- Operarea casei de marcat, incasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;
- Participаrеа pеriodica lа inventarierea stocului;

Oferim:
- Salariu atractiv
- Contract pe perioadă nedeterminată

Locatie depozit: Piata de Gros - Sector 4, Bucuresti.

Program de lucru: Luni- Vineri: 7-15.

Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 857499