Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam agenti securitate cu/fără atestat pentru obiective din Prahova
Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Pază și Protecție
Salariu: confidenţial
Acum o săptămână Ploiesti, Prahova
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam Soferi Profesionisti Categ. C
Full time  |  Transport
Salariu: 4.000 LEI
Acum 2 săptămâni Ploiesti, Prahova
Angajam Agent Securitate in Ploiesti - obiectiv BAT Ploiesti
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Pază și Protecție
Acum 3 săptămâni Ploiesti, Prahova
Angajez agenti securitate
Full time  |  Fără studii superioare  |  Pază și Protecție
Angajam Muncitori Necalificați si calificați in construcții civile
Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.800 LEI
JobZZ.ro

Angajam Casier-Operator Parcare in Ploiesti

2.500 LEI
ID 876546
acum 8 luni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Nivel carieră

Necalificat

Postul de casier/ operator este la o parcare privata situata in zona de centru a Ploiestiului. Oferim servicii de parcare auto pentru autoturisme.

Postul prevede gestionarea unei parcari dotate cu bariere si sistem de supraveghere video. Program de lucru de luni pana vineri 8-17.

Full time - salariu net 2000-2800 lei / luna - nu exista criteriu de varsta pentru aplicanti.

Cerinte: seriozitate, corectitudine, punctualitate.

Pentru cei interesati puteti aplica direct pe lajumate.ro cu CV-ul sau asteptam CV cu foto pe adresa de email [email protected].

Telefon contact 0723 514 549

Responsabilitati:

1. Intampinarea clientilor si alocarea locurilor de parcare,

2. Incasarea contravalorii pentru locul de parcare ocupat si incasare eventuale marfuri,

3. Gestioneaza accesul si iesirea autovehiculelor in parcare,

2. Raporteaza orice incident in functionarea sistemului si asigura interventia primara.

Cerinte:

Studii: medii

Punctual, implicat, Serios, Orientat catre client.