Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam casier

2.500 LEI
ID 827010
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Angajam casier pentru un market. Daca esti o persoana sociabila, agreabila, punctuala, asteptam sa ne contactezi la numarul 0771517 437.

Conditii de angajare :
-studii medii;
experienta/calificarea pe un post similar de minim 1 an;
-orientare si deschidere catre client.

Descrierea jobului
-preluarea marfii;
-responsabilitate gestiune;
-implicare activa in promovarea produselor;
-efectuarea operatiunilor pe casa de marcat;
-sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
-sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.
Oferim salariu intre 1900-2500 RON net in functie de experienta.

Locatia jobului se afla in sectorul 5, Bucuresti.

Bianca Andronic
ID 827010