Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam casier

Salariu confidenţial
ID 820795
acum 3 zile
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Descrierea postului
Candidatul ideal

Experienta de lucru in calitate de casier - reprezinta avantaj
Abilitati de lucru cu casa de marcat
Dispus sa lucreze in ture
Agilitate si Punctualitate
Experienta de lucru anterioara intr-un magazin de retail reprezinta avantaj
Orientare catre rezultat si performanta
Disponibilitate si Seriozitate
Dornic de a invata si de a progresa profesional

Descrierea jobului

Interactiunea cu clientii
Scaneaza articolele la casa de marcat
Încasează contravaloarea mărfurilor
Cunoaşte promoţiile
Emiterea bonurilor fiscale
Participarea periodica la inventarul din magazin
Colaborarea cu directorul de magazin si cu managerul de vanzari
Participa la activitatile de sortare marfa din magazine
Colaboreaza cu ceilalti colegi din cadrul magazinului
Transmite problemele evidentiate in cadrul magazinelor

Vă oferim:
Pachet salarial atractiv;
Oportunități de promovare;
Un mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie în plină expansiune.

Simona Neagu
ID 820795