Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam bucatar - Sector 1, Bucuresti (Primaverii)

4.000 LEI
ID 863112
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Candidatul ideal

Cautam bucatar cu experienta relevanta in domeniul HoReCa (bistro, restaurant) pentru locatia noastra din Piata Charles de Gaulle-Primaverii.

Descrierea jobului
Cautam o persoana cu experienta, plina de energie, dar calma si stapana pe sine in bucatarie, careia sa ii placa sa isi organizeze singur(a) activitatea de zi cu zi, dar si sa-si exploreze aptitudinile creative intr-o bucatarie mica, dar bine dotata, cu meniu scurt si ingrediente de calitate. Vei avea de lucru pe un meniu fix.

Vei lucra alaturi de un ajutor de bucatar, si de un coleg care se ocupa de vase.
Mai pune langa asta o locatie centrala, suntem in Piata Charles de Gaulle-Primaverii cu clienti grozavi ai evenimente speciale pe care le gazduim (degustari de vinuri, lansari de produse, petreceri discrete si relaxate). Pentru care iti oferim oportunitatea de a propune meniuri potrivite.

Vei avea salariu fix + tips care se imparte egal intre echipa din bucatarie si cea de pe sala. Adauga si un program excelent (o spun toti colegii) si ai deja o prima imagine a beneficiilor pe care le vei avea.

Dan S | ARTTREE CREATIVE STUDIO
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863112